Aktuality

Rok 2024 přináší do světa nemovitostí významné změny

Rok 2024 přináší do světa nemovitostí významné změny, které mají potenciál výrazně ovlivnit jak kupující, tak prodejce. Snížení sazeb daně z přidané hodnoty (DPH) na rodinné domy a současné snížení úrokových sazeb na hypoteční úvěry přinášejí nové příležitosti a podněty pro trh s nemovitostmi. V tomto rozsáhlém článku se podíváme na to, jaká je podstata těchto změn, jak mohou ovlivnit domácí a mezinárodní trhy s nemovitostmi a jaké dopady mohou mít na jednotlivé aktéry trhu.

Číst dále
Aktuality

Postrádáte hmatatelnou příležitost?

Pokud patříte mezi konzervativní investory a unavují vás hromady neprůhledných příležitostí, které se v dnešní době objevují na každém rohu, tak tento článek je přesně pro vás. Investice dokážou být skvělým nástrojem a pomocníkem pro zajištění našich finančních a životních vizí či cílů.

Číst dále
Aktuality

Nářek nad vlhkostí. Nepříjemný nepřítel všech domů může zavítat i k vám

Zatuchlý vzduch, štiplavý zápach a neodbytná plíseň – všechny tyto nepříjemnosti v domech mají většinou jen jednoho společného nepřítele: vlhkost. Až překvapivě snadno se může vkrást do našich domovů a kromě škod na vybavení vyvolat také zdravotní problémy. Pokud se setkáváte s tímto nezvaným hostem, nezoufejte! V tomto článku vám přinášíme užitečné rady, jak se s vlhkostí vypořádat.

Číst dále