Postrádáte hmatatelnou příležitost?

Pokud patříte mezi konzervativní investory a unavují vás hromady neprůhledných příležitostí, které se v dnešní době objevují na každém rohu, tak tento článek je přesně pro vás.

Investice dokážou být skvělým nástrojem a pomocníkem pro zajištění našich finančních a životních vizí či cílů. Je však důležité, naučit se rozeznat zdravou příležitost od nezdravé a zde většina investorů pokulhává.

Co vás napadne, když se řekne finanční jistota?

Každému se vybaví hned několik myšlenek a mezi nejčastější patří například, vydělat, generovat pasivní příjem, ochránit finance před inflací, zajistit klidný důchod, diverzifikovat portfolio, podpořit děti při odletu z hnízda, či zanechat odkaz rodině a mnoho dalších. Věříme, že jste se našli minimálně v jedné z nich. To vše je reálné pouze v případě, že dokážete rozpoznat, která společnost stojí na pevných základech, dokáže dlouhodobě obstát neočekávané životní události a má férové úmysly.

Výstavba pasivního bungalovu 4+kk 140 m2 (Zdroj: www.deprostav.cz)

  • V posledních několika dekádách se opakovaně potvrdilo, že mezi investice, které dlouhodobě překonají nástrahy jsou převážně nemovitosti. A podobným způsobem uvažuje společnost DEPROSTAV, která započala svou cestu již v roce 2012, postupně sbírala zkušenosti a utvářela směr a hodnoty, kterými se dnes reprezentují. Během doby svého působení dokázali zajistit bydlení hned několika desítkám spokojených klientů.
  • Není to tak dávno, kdy si stavební obor prošel zatěžkávacím obdobím, ať už díky rostoucím cenám materiálů, vysokým úrokovým sazbám hypoték a oslabení kupní síly související se špatnou ekonomickou situací. Světové události, dokážou negativně zasáhnout kterékoliv odvětví, objevily se i případy stavebních firem, které tento zátěžový test neobstály a své působení ukončili. DEPROSTAV však díky letitým zkušenostem dokázal toto období ustát a ukázal tak své kvality. Jsou si totiž vědomi, že jejich společnost stojí na pevných základech a dokáží si poradit s jakoukoliv překážkou a pokračovat tak v cestě za svým cílem, využít dlouhodobého potenciálu v nemovitostním trhu.
  • Při výstavbách je důležité, najít průsečík mezi několika zásadními faktory. Prvním z klíčových faktorů, je zvolit perspektivní lokalitu, která disponuje dostatečnou občanskou vybaveností. Následně je zapotřebí vyhledat atraktivní pozemek za rozumnou cenu a se všemi potřebnými atributy nezbytnými k hladkému průběhů procesů vedoucích ke schválení výstavby a zároveň naplnění klientských potřeb. Mezi další důležité parametry, které dokážou značně ovlivnit celý projekt patří skladové zásoby a stavební materiál potřebný k realizaci výstavby. V případě, že společnost má dlouhodobě navázané obchodní partnery se stavebním materiálem, ať už vnitrostátně či na mezinárodní úrovni, dokáže získat přístup k atraktivnějším cenám a získat tak cenový náskok vůči konkurenci.

Rodinný dům 4+kk v Karviné (Zdroj: www.deprostav.cz)

Často v dnešní době narážíme na společnosti z oblasti developmentu, které poskytují neodolatelné investiční příležitosti mimo hranice České republiky a v nejhorším případě i mimo hranice Evropské unie a často tyto projekty končí fiaskem. Tohle ovšem neznamená, že pouze zahraniční projekty mohou být rizikové. Určitě jste i vy nebo někdo z okolí zažili minimálně jeden projekt, který sliboval všemožné výstavby, ale ve finále se ani nekoplo. Tyto neodolatelné společnosti mývají často obdobné rysy. Nejčastěji je dokáží odhalit skutečnosti jako například, krátká historie, nízký základní kapitál, nezveřejněné účetní uzávěrky, příliš vysoký výnos. Pokud se rozhodujete, zda investovat či ne a narazíte na některý z těchto varovných signálů, tak je třeba opravdu zvážit, jestli je pro vás tato spolupráce ta pravá.   

  • Společnost DEPROSTAV si je vědoma této problematiky, a proto se rozhodla vydat emisi, která se charakterizuje, jednoduchostí, transparentností a primárně poskytnout co největší úroveň zajištění bezpečnosti celého projektu. Primárními benefity jsou letité zkušenosti, know-how a promyšlená příprava, aby projekt dokázal využít maximum dostupných výhod pro rychlou a úspěšnou realizaci. Cílem emise je využít pozemek poblíž nedaleké a velice lukrativní oblasti Slezské Ostravy. Konkrétně se jedná o pozemek v městské čtvrti Ostrava Bartovice, jehož rozloha činí rovných 5862 metrů čtverečních. Na tomto pozemku vzniknou dva zcela nové rodinné domy o třech bytových jednotkách v každém z nich. Celkově tedy vytvoří šest bytových jednotek. Tato kombinace dokáže zajistit prostředí pro rodinu s dětmi, díky zahradě a současně uspokojí náročnější klienty formou manažerského bytu se střešní terasou. Tento počet bytových jednotek sebou nese značný bonus v podobě úspory času, díky takzvanému společnému řízení, kdy jsou schopni potřebné povolení a podklady k zahájení výstavby získat mnohem rychleji oproti bytovým domům.

Výstavba komerčního objektu 180 m2 (Zdroj: www.deprostav.cz)

  • Záruka, ochrana a zabezpečení slova, které se v oblasti investic naskytnou opravdu zřídka. Prioritou společnosti DEPROSTAV je dlouhodobě přinášet smysluplné a férové jednání při každé spolupráci. Základem v dnešní turbulentní době je si takzvaně neukousnout příliš velké sousto, aby společnost dokázala včas realizovat projekty a zároveň si byla jistá svými kroky. Tento konzervativní postup dokáže vytvořit seriózní prostředí pro vaše investice a budovat tak silná obchodní partnerství.
  • DEPROSTAV klade velký důraz na vytvoření bezpečného prostředí pro své klienty. Jedna z výhod je ověřená historie a množství realizovaných projektů. Úroky klientům jsou momentálně vypláceny z předchozích i aktuálních staveb. Pokud patříte mezi investory, kteří si zakládají na číslech, tak Vás tyto informace budou určitě zajímat.
  • Aktuálně realizované projekty

Hodnota 32 milionů

  • Technika a vybavení společnosti

Hodnota 6,5 milionů korun

  • Základní kapitál

Hodnota 1,2 milionů korun

Celková výše = 39,7 milionů korun               Výše emise = 23 milionů korun

Tímto DEPROSTAV určitě nekončí, protože k těmto zmíněným bodům, nebyl započítán vlastní kapitál a vydané ručitelské prohlášení, kdy majitel navíc ručí celým svým majetkem. Vzhledem k těmto informacím o ochranách, se jeví tato příležitost v porovnání s objemem emise velice bezpečná.

Pokud zvažujete investici se společností DEPROSTAV, neváhejte vyplnit kontaktní formulář na stránce dluhopisu, obratem vás budeme kontaktovat a pomůžeme vám najít společné řešení pro vaše požadavky.

Pro více informací k emisi navštivte: https://www.youtube.com/watch?v=fDGNMM9jN0Y

Počet zobrazení článku: 120
Nářek nad vlhkostí. Nepříjemný nepřítel všech domů může zavítat i k vám
Rok 2024 přináší do světa nemovitostí významné změny

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli

Autor článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.